Usługi

Folia bezbarwna PPF oraz kolorowa

Najbardziej skuteczne zabezpieczenie samochodu, które chroni lakier m.in. przed rysami, odpryskami, owadami – mowa tu o Folii PPF!

Oferujemy oklejanie:

  • Bikini (przedni zderzak, 1/3 błotników, 1/3 maski , lusterka, lampy przeciwmgielne)
  • Full Front (przedni zderzak, błotniki, maska, lusterka, reflektory, słupki, przód dachu)
  • Full Body (pełne zabezpieczenie karoserii)

Na życzenie klienta oklejamy wybrane elementy, np. tylko lusterka, przedni zderzak, maskę, wnęki klamek, progi, reflektory.

Dysponujemy również paletą folii do zmiany koloru oraz zajmujemy się dechromingiem, czyli oklejeniem elementów chromowanych, np. klamek, relingów.

Zapraszamy na indywidualną wycenę!

Powłoka ceramiczna

Skupiamy się na dziedzinie powłok ceramicznych i posiadamy bardzo dużą wiedzę na ten temat, dlatego zainwestowaliśmy w powłokę TEVO. Naszym zdaniem są to najbardziej wytrzymałe powłoki, występujące w wielu rodzajach. Pomożemy Wam w wyborze odpowiedniej powłoki dla Waszego samochodu. Najważniejszą informacją dla nas jest sposób użytkowania pojazdu, czy służy do jazdy po mieście, a może często jeździ w trasy?

SERWIS CERAMIKI

Nie każdy wie, że po zrobieniu powłoki ceramicznej trzeba o nią dbać. Wiele studiów detailingowych pomija fakt poinformowania klienta o tym, aby serwisował ceramikę co 8 miesięcy. Należy usuwać zanieczyszczenia, takie jak asfalt, guma, żywica, kamień (białe plamki) oraz wiele innych rzeczy, które przyklejają się do karoserii, co za tym idzie, powłoka traci śliskość oraz szklistość, którą nadaje.

Chcielibyśmy to zmienić i skupić dużą uwagę na serwis ceramiki, ponieważ bardzo ważne jest, aby o nią dbać. Większość klientów zapomina o jej konserwacji i wykupuje usługę jednorazowo.

Polerowanie samochodu

Zniszczony lakier na aucie to zmartwienie wielu kierowców. Niestety jest on narażony na działanie wielu czynników – gałęzi, kamieni z ulicy, czy zjawisk pogodowych. Często matowieje, powstają rysy czy odpryski, które poza tym, że nieestetycznie wyglądają – mogą prowadzić do korozji.

Zapraszamy na polerowanie samochodu, aby odzyskać jego utracony blask, podnieść wartość oraz atrakcyjność. Dopasujemy zakres usług do kondycji auta i oczekiwań właściciela.

Przygotowanie auta do ślubu – woskowanie, dekorowanie, tablice rejestracyjne itp.

Chcielibyśmy zapoczątkować nową linię w auto detailingu jaką jest strojenie i przygotowanie samochodu na wszelkiego rodzaju uroczystości np. ślub, wieczór panieński, kawalerski, urodziny. Jest to coś nowego a zarazem ciekawego. W najbliższym czasie pokażemy Wam nasze prace i zachęcimy do strojenia Waszych własnych aut – nie tylko tych nowszych, ale także starszych. Chcemy Wam pokazać, że Wasze auta mogą wyglądać zjawiskowo i wyróżniać się na ulicy, niezależnie od ich wieku. Pomożemy zaprojektować wzór i wybrać kwiaty.

Zabezpieczenie powłoką dachu cabrio

Wielu z Was nie zwraca uwagi na dach swojego cabrioletu, który jest bardzo narażony na promienie słoneczne (materiał blaknie), pyły, opady atmosferyczne oraz inne zanieczyszczenia. Zalecamy raz w roku zabezpieczenie dachu, aby nie tracił swojego blasku i koloru. Do realizacji tych zadań wykorzystujemy całe zestawy czyszczące składające się z profesjonalnej chemii, impregnatów, miękkich szczotek.

Ozonowanie

Ozonowanie to bardzo ważna usługa w naszym życiu, szczególnie dla osób, które mają dzieci. Powinny one jeździć w czystym i bez bakterii samochodzie. Często zdarza nam się być w podróży kilka godzin, w klimatyzacji lub zamkniętym obiegu, siedzimy w nieprzyjemnych zapachach, niekiedy niewyczuwalnych dla nas. Warto raz na jakiś czas wyozonować wnętrze samochodu i pozbyć się zanieczyszczeń.