Skóry

czyszczenie skór

Czyszczenie skór – Wilanów Warszawa

Skórzana tapicerka to według wielu kierowców nie tylko najbardziej eleganckie wykończenie wnętrza samochodu, lecz także wyjątkowo praktyczne rozwiązanie. Zgadzamy się z tym i proponujemy usługi czyszczenia skór na Wilanowie. 

W naszym studiu samochody różnych marek, modeli i typów są poddawane renowacji. Skóry na siedzeniach bywają w nich nieraz mocno wytarte, wypłowiałe, popękane. Ich stan techniczny pozostawia wiele do życzenia, ale tylko do momentu, do którego nas nie odwiedzisz. Gwarantujemy kompleksowe usługi, które nie tylko doprowadzą tapicerkę skórzaną do oryginalnego stanu, ale też dodatkowo zabezpieczą ją na przyszłość. 

Konserwacja skór – Wilanów

Działamy nie tylko w Wilanowie. Konserwacja skór w naszym wykonaniu cieszy się tak dobrą opinią, że zgłaszają się do nas także klienci z innych dzielnic miasta i miejscowości. Polega ona na zabezpieczeniu siedzeń i kanapy oraz innych skórzanych elementów wewnątrz auta przed dalszą eksploatacją.  

Chcesz umówić się na spotkanie? Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Renowacja skór w Warszawie

Czasem skórzana tapicerka w samochodach jest nie tylko zabrudzona, ale też uszkodzona. Zazwyczaj problemem zgłaszanym przez klientów są pęknięcia, przetarcia. Nie zawsze można je usunąć, czasem potrzebna jest wymiana obicia. Jeśli tylko istnieje możliwość wdrażamy po kolei czynności pielęgnacyjne i odświeżające. 

Zaczynamy od odkurzania. Ta prosta czynność często jest wykonywana niedbale, a gdy kurz czy drobinki piasku zostaną na siedzeniach przy czyszczeniu, z dużym prawdopodobieństwem porysują powierzchnię foteli czy kanapy.

Do czyszczenia używamy wyłącznie zaawansowanych preparatów czyszczących, idealnie dopasowanych do rodzaju skóry, z jakiej zostało wykonane obicie. To bardzo ważne, aby każdy element zestawu czyszczącego – od ściereczki przez kosmetyki i impregnaty – był oryginalny i wydajny.

Skóra przechodzi wieloetapowe przygotowanie przed nałożeniem farby oraz lakieru. Na końcu tego procesu wykonywane jest dodatkowa konserwacja.

Tylko to gwarantuje wysoką jakość prowadzonych prac oraz perfekcyjne wykończenie.