Renowacja lamp

Renowacja lamp Mały Średni Duży
Polerowanie
150 zł / szt.
Zabezpieczenie powłoką ceramiczną
50 zł / szt.
Zabezpieczenie folią PPF
100 zł / szt.
Przyciemnienie folią PPF
200 zł / szt.
Podane ceny są cenami netto.

RENOWACJA LAMP – WILANÓW

Dobre oświetlenie samochodu to podstawa na drodze! Tylko takie auta, które mają odpowiednio ustawione i jasne światła są widoczne z pewnej odległości i nie stwarzają zagrożenia. Zastanów się, czy renowacja lamp nie jest potrzebna Twojemu pojazdowi. Może się okazać, że lampy będą zabrudzone lub zmatowione. Nie wymaga to wcale ich wymiany na nowe ani kosztownej naprawy. Wystarczy tylko polerowanie lamp samochodowych.

W naszym studiu skorzystasz z kompleksowej usługi renowacji reflektorów. W Warszawie i okolicy słyniemy z profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia, dlatego cieszymy się zaufaniem naszych stałych klientów. 

NA CZYM POLEGA POLEROWANIE LAMP SAMOCHODOWYCH?

Polerowanie lamp samochodowych pozwala na poprawę widoczności na drodze, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. W tym celu korzystamy z profesjonalnych środków chemicznych, dzięki którym usuwamy zmatowiałą warstwę oraz osady.

Oczywiście każdy pojazd funkcjonuje nieco inaczej i ma inną konstrukcję lamp. Przed przystąpieniem do pracy rozpoznajemy, z jakim systemem mamy do czynienia, a następnie planujemy demontaż i czyszczenie. Polerowanie lamp samochodowych to gwarancja, że będą one wyglądały jak nowe. Gdyby jednak okazało się, że oprócz zabrudzeń mamy do czynienia z usterkami mechanicznymi, wówczas zasugerujemy remont lub wymianę części na nową. Miejmy jednak na uwadze to, że renowacja reflektorów w Warszawie jest tańsza od zakupu nowych podzespołów.

RENOWACJA REFLEKTORÓW W WARSZAWIE 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Renowacji poddajemy nie tylko lampy, ale też lakier, który ma tendencję do brudzenia się i rysowania. Sama renowacja lamp to za mało? Zleć nam kompleksowe polerowanie, nakładanie powłok ochronnych i czyszczenie wnętrza pojazdu wraz z ozonowaniem.

Social media