Powłoka grafenowa

powłoka grafenowa Warszawa

Powłoka grafenowa – Warszawa

Na pewno rozumiesz dzisiaj znaczenie profesjonalnej pielęgnacji dla utrzymania auta w dobrej kondycji i pięknym wyglądzie. Nie wystarczy już tylko myć swój pojazd czy nawet samodzielnie go polerować. Czasem można w ten sposób wyrządzić więcej szkody niż pożytku! Nakładana przez nas na samochody powłoka grafenowa ma na celu ułatwić codzienną pielęgnację i czyszczenie auta. Dodatkowo konserwuje je i jako samoregenerująca się warstwa sprawia, że samochód przez długi czas pięknie się prezentuje. Blask karoserii oraz jej trwałość zachwyci każdego fana motoryzacji!

Profesjonalne powłoki grafenowe

Stosujemy wyłącznie najlepsze kosmetyki i powłoki grafenowe. To markowe wyroby, które doskonale sprawdzają się w użytku profesjonalnym. Pozwalają nam niezwykle starannie pielęgnować auta różnych marek i modeli, aby zachować ich atrakcyjny wygląd na dłużej. 

Jak to się dzieje? Powłoka ochronna nie bazuje na krzemie, lecz na PDMS wzmocnionym tlenkiem grafenu. Takie połączenie gwarantuje wysoki poziom zabezpieczenia lakieru, ale nie tylko. Dodatkowo po utwardzeniu pięknie się błyszczy i przybiera właściwości hydrofobowe. To oznacza, że nie chłonie wody ani zanieczyszczeń. Ewentualne zabrudzenia łatwiej usunąć, bez ryzyka uszkodzenia oryginalnej karoserii. Powłokę grafenową wyróżnia śliskość, która przez wielu ekspertów jest ceniona bardziej niż twardość.