Polerowanie samochodu

polerowanie samochodu Warszawa

Polerowanie samochodu – Warszawa

Zniszczony lakier na aucie może oszpecić nawet najlepszy pojazd. Niestety z uwagi na to, że ta zewnętrzna powłoka narażona jest na wpływ wielu niekorzystnych czynników pogodowych, nierzadko matowieje, pokrywa się rysami czy drobnymi odpryskami. Te nie tylko nieestetycznie się prezentują, ale z czasem mogą być zalążkami korozji. Nie da się ukryć, że takie auto traci na atrakcyjności i wartości, które są istotne, gdy myślisz o korzystnej odsprzedaży pojazdu.

Polerowanie samochodu w Warszawie jest usługą realizowaną przez nas w sposób kompleksowy. Dotyczy wszystkich typów pojazdów, bez względu na markę, model czy wiek. Istotne jest to, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując zakres usług do kondycji auta i oczekiwań jego właściciela. 

Usuwanie rys i zmatowień

Zmatowienia i rysy na karoserii to zmartwienie wielu kierowców. Trudno im zapobiegać, ale można je usunąć. W procesie kompleksowego polerowania samochodu, przewidujemy także usuwanie rys zlokalizowanych na różnych częściach maski czy dachu. Ale nie tylko. Wiemy, że na uszkodzenia tego typu narażone są też inne, czasem trudno dostępne miejsce, np. przy klamkach. Korzystając z zaawansowanych kosmetyków, akcesoriów oraz technik likwidujemy wszelkie oznaki upływającego czasu. 

Kompleksowa korekta lakieru

Warto pamiętać o korekcie lakieru. Z czasem, w wyniku codziennej eksploatacji auta, jak również pod wpływem niekorzystnych czynników pogodowych czy korzystania z myjni automatycznych, dochodzi do wystąpienia rys, przetarć i zmatowień. 

 Z uwagi na różne, czasem bardziej zaawansowane potrzeby naszych klientów, rozszerzamy usługę polerowania o korektę, która obejmuje:

  • wieloetapowe mycie,
  • oczyszczanie lakieru z osadów,
  • ocenianie grubości lakieru, miejsca i zakresu uszkodzeń mechanicznych,
  • dobieranie odpowiedniej metody,
  • zabezpieczanie elementów,
  • polerowanie,
  • odtłuszczanie,
  • kontrolowanie efektów.

Świadczymy także usługę punktowego usuwania rys na Wilanowie!