o nas

To my – Magda i Kamil Hukowscy – właściciele Axis Auto Detailing w Wilanowie. Jesteśmy małżeństwem, które kilka lat temu zamarzyło o własnej działalności detailingowej. Wspólnymi siłami, omijaliśmy problemy i kłody rzucane nam pod nogi, zyskując wszelkie pozwolenia do wybudowania naszego miejsca. Udało nam się zrealizować plan w kwietniu 2022. To wtedy przyjęliśmy pierwszego klienta w naszym punkcie w Wilanowie, a od tego czasu mieliśmy ich około 400! Pragnęliśmy się rozwijać dalej
i 1 marca 2023 r. staliśmy się właścicielami punktu w Powsinie. Na co dzień o Wasze pojazdy dba Kamil – Autodetailer z kilkuletnim doświadczeniem, a Magda jako Manager firmy dba o ciepłe przyjęcie Klienta, zajmuje się marketingiem i wspiera recepcję.

Dlaczego my?

U nas dostaniesz najwyższą jakość w rozsądnej cenie. Doradzimy Ci, jak odzyskać blask Twojego samochodu i jak dbać o nie w przyszłości. Do projektu zawsze podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i gotowością do wyzwania. Całym zespołem ciężko pracujemy, aby uzyskać najlepsze rezultaty i zadowolenie naszych klientów. Nasze umiejętności i doświadczenie pozwalają nam na przywrócenie blasku nawet najbardziej zaniedbanych aut. Nie tylko dbamy o piękny wygląd samochodów, ale także o ich ochronę. Wykorzystujemy najnowsze technologie i wysokiej jakości produkty, aby zabezpieczyć lakier przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Nasz punkt mieści się przy głównej trasie w Wilanowie.

Zapraszamy do nas – wybierając nasze usługi, wspierasz rodzinny biznes. Dziękujemy! 💛

Social media