Folia PPF

oklejanie folią PPF Warszawa

Oklejanie folią PPF w Warszawie

Lakier na samochodzie najlepiej wygląda kiedy błyszczy się i mieni niczym lustrzana tafla. Niektórzy kierowcy są przekonani, że ten urok mija z czasem – im dłużej jeździsz swoim autem, tym większe ryzyko, że powstanie odprysk, a zalegające owady weżrą się w lakier. W dzisiejszych czasach klienci nie zdają sobie sprawy z tego, że lakier jest miękki – łatwo się rysuje.

Dzięki folii PPF jesteśmy w stanie zabezpieczać pojazdy różnych marek i modeli przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jednocześnie taka dodatkowa warstwa w żaden sposób nie wpływa na estetykę czy prezencję auta. 

Folia PPF – co to jest?

Nie jesteś pewien, czy folia PPF rozwiąże Twoje zmartwienia? Zapewniamy, że tak, ponieważ jest to sprawdzone rozwiązanie, które stosujemy od lat. Oczywiście warto założyć ją z wyprzedzeniem, jeszcze zanim na oryginalnej karoserii pojawią się rysy, odpryski czy wżery. 

Stosowana przez nas folia PPF jest niezwykle profesjonalną okleiną – bezbarwną, mocną i grubą na około 200 mikrometrów. Choć jest dość cienka, to jednak doskonale spełnia swoją funkcję ochronną. Pozostaje też mało widoczna, dlatego po naklejeniu w żaden sposób nie obniża oryginalnej estetyki czy designu.

Zleć nam oklejanie folią PPF

Oklejanie folią PPF w Warszawie cieszy się dużą popularnością. Zmotoryzowani właściciele pojazdów rozumieją, że od tego, jak będą dbać o samochód zależy nie tylko ich aktualny wygląd, ale też wartość przy przyszłej odsprzedaży. 

W zależności od tego, jaki masz budżet i oczekiwania, decydujesz o zakresie oklejania. Standardowo folią PPF pokrywamy największe części auta – maskę i zderzak. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować elementy ochronne także w mniej oczywistych czy trudniej dostępnych miejscach. Możemy wykonać oklejanie:

  • wnęk pod klamkami,
  • progów bagażnika,
  • słupków drzwiowych,
  • rantów drzwi,
  • lamp przednich, tylnych,
  • błotników,
  • lusterek.

Jeżeli natomiast chodzi o cenę usługi oklejania folią PPF to zależy ona głównie od zakresu oklejania i rodzaju samochodu poddawanego zabiegowi. Najtańsze, z uwagi na mniejszą powierzchnie są małe samochody osobowe hatchback czy kompakt. Nieco więcej zapłacisz za folię PPF na sedany, kombi, SUV-y oraz VAN-y.

Zapraszamy serdecznie na indywidualną wycenę oklejania Twojego samochodu!