Folia PPF bezbarwna

Oklejenie bezbarwną folią PPF Mały Średni Duży
Front Bikini (zderzak, 1⁄3 maski, 1⁄3 błotników, lampy, lusterka)
od 2000 zł
Full Front (zderzak, maska, błotniki, lampy, lusterka, słupki A)
od 4000 zł
Full Body (cała karoseria)
od 11 000 zł do 18 000 zł
Oklejenie ekranu wewnątrz folią matową. Polepszenie widoczności w słoneczne dni oraz zmniejszenie widoczności efektu “palcowania ekranu”.
200 zł
Oklejenie piano black zewnętrznych
100 zł / szt
Oklejenie piano black wewnętrznych
od 600 zł
Wnęki klamek
200 zł
Ranty drzwi
100 zł
Reflektory
od 150 do 200 zł
Lusterka
150 zł
Próg bagażnika
200 zł
Próg wejściowy
200 zł
Szyba czołowa - ochrona szyby dopuszczona do montażu w polu widzenia kierowcy z atestem ICiMB
Wycena indywidualna
Podane ceny są cenami netto.
Oklejanie samochodów folią PPF wykonujemy w naszym punkcie w Powsinie - ul. Łukasza Drewny 19.

OKLEJANIE FOLIĄ PPF W Wilanów

Lakier na samochodzie najlepiej wygląda, kiedy błyszczy się i mieni niczym lustrzana tafla. Niektórzy kierowcy są przekonani, że ten urok mija z czasem – im dłużej jeździsz swoim autem, tym większe ryzyko, że powstanie odprysk, a zalegające owady weżrą się w lakier. W dzisiejszych czasach klienci nie zdają sobie sprawy z tego, że lakier jest miękki – łatwo się rysuje.

Dzięki folii PPF jesteśmy w stanie zabezpieczać pojazdy różnych marek i modeli przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jednocześnie taka dodatkowa warstwa w żaden sposób nie wpływa na estetykę czy prezencję auta. 

FOLIA PPF – CO TO JEST?

Nie jesteś pewien, czy folia PPF rozwiąże Twoje zmartwienia? Zapewniamy, że tak, ponieważ jest to sprawdzone rozwiązanie, które stosujemy od lat. Oczywiście warto założyć ją z wyprzedzeniem, jeszcze zanim na oryginalnej karoserii pojawią się rysy, odpryski czy wżery. 

Stosowana przez nas folia PPF jest niezwykle profesjonalną okleiną – bezbarwną, mocną i grubą na około 200 mikrometrów. Choć jest dość cienka, to jednak doskonale spełnia swoją funkcję ochronną. Pozostaje też mało widoczna, dlatego po naklejeniu w żaden sposób nie obniża oryginalnej estetyki czy designu.

ZLEĆ NAM OKLEJANIE FOLIĄ PPF

Oklejanie folią PPF w Warszawie cieszy się dużą popularnością. Zmotoryzowani właściciele pojazdów rozumieją, że od tego, jak będą dbać o samochód zależy nie tylko ich aktualny wygląd, ale też wartość przy przyszłej odsprzedaży. 

W zależności od tego, jaki masz budżet i oczekiwania, decydujesz o zakresie oklejania. Standardowo folią PPF pokrywamy największe części auta – maskę i zderzak. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować elementy ochronne także w mniej oczywistych czy trudniej dostępnych miejscach. Możemy wykonać oklejanie:

  • wnęk pod klamkami,
  • progów bagażnika,
  • słupków drzwiowych,
  • rantów drzwi,
  • lamp przednich, tylnych,
  • błotników,
  • lusterek.

Jeżeli natomiast chodzi o cenę usługi oklejania folią PPF to zależy ona głównie od zakresu oklejania i rodzaju samochodu poddawanego zabiegowi. Najtańsze, z uwagi na mniejszą powierzchnie są małe samochody osobowe – hatchback czy kompakt. Nieco więcej zapłacisz za folię PPF na sedany, kombi, SUV-y oraz VAN-y.

Zapraszamy serdecznie na indywidualną wycenę oklejania Twojego samochodu!

Social media