Czyszczenie skór

Skóry Mały Średni Duży
Czyszczenie skór delikatne
200 zł
250 zł
270 zł
Czyszczenie skór ciężkie
od 260 zł
od 260 zł
od 300 zł
Czyszczenie Alcantary
250 zł
250 zł
250 zł
Impregnacja skór
100 zł
Zabezpieczenie skór powłoką ceramiczną
400 zł
450 zł
500 zł
Podane ceny są cenami netto.

CZYSZCZENIE SKÓR – WILANÓW WARSZAWA

Skórzana tapicerka to według wielu kierowców nie tylko najbardziej eleganckie wykończenie wnętrza samochodu, lecz także wyjątkowo praktyczne rozwiązanie. Zgadzamy się z tym i proponujemy usługi czyszczenia skór na Wilanowie. 

W naszym studiu samochody różnych marek, modeli i typów są poddawane czyszczenia. Ich stan techniczny pozostawia wiele do życzenia, ale tylko do momentu, do którego nas nie odwiedzisz. Gwarantujemy kompleksowe usługi, które nie tylko doprowadzą tapicerkę skórzaną do czystego stanu, ale też dodatkowo zabezpieczą ją na przyszłość. Jeśli tylko istnieje możliwość wdrażamy po kolei czynności pielęgnacyjne i odświeżające. 

Zaczynamy od odkurzania. Ta prosta czynność często jest wykonywana niedbale, a gdy kurz czy drobinki piasku zostaną na siedzeniach przy czyszczeniu, z dużym prawdopodobieństwem porysują powierzchnię foteli czy kanapy.

Do czyszczenia używamy wyłącznie zaawansowanych preparatów czyszczących, idealnie dopasowanych do rodzaju skóry, z jakiej zostało wykonane obicie. To bardzo ważne, aby każdy element zestawu czyszczącego – od ściereczki przez kosmetyki i impregnaty – był oryginalny i wydajny. Tylko to gwarantuje wysoką jakość prowadzonych prac oraz perfekcyjne wykończenie.

 

KONSERWACJA SKÓR – WILANÓW

Działamy nie tylko w Wilanowie. Konserwacja skór w naszym wykonaniu cieszy się tak dobrą opinią, że zgłaszają się do nas także klienci z innych dzielnic miasta i miejscowości. Polega ona na zabezpieczeniu siedzeń i kanapy oraz innych skórzanych elementów wewnątrz auta przed dalszą eksploatacją.  

Chcesz umówić się na spotkanie? Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Social media